BHP Podkategoria: BHP

1 · 2 · następna strona »
 • Odśnieżanie dachów Kraków »

  Firma sprzątająca DDD Czystość zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i sprzątaniem mieszkań, domów, biur i magazynów. Nasza firma sprzątająca oferuje Państwu również usługę odśnieżania dachu. Sezon zimowy obliguje wszystkie firmy i administratorów budynków aby odśnieżanie dachów odbywało się na regularnie. Odśnieżanie dachów Kraków to zajęcie dla osób doświadczonych i posiadających odpowiedni sprzęt oraz zabezpieczenia. Nie zwlekaj i skorzystaj z usługi odśnieżania dachu w firmie DDD Czystość. Z nami masz pewność, że odśnieżanie dachów przebiegnie szybko i sprawnie!

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal inspektorów pracy i nie tylko »

  Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące funkcjonowania Państwowej Inspekcji Pracy oraz porady a także dyskusje na temat prawa pracy. Czy jesteś pracodawcę, czy jesteś pracownikiem albo bezrobotnym - znajdziesz informacje które z pewnościa cię zainteresują. Zajrzyj na tą stronę - nie będziesz żałował.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solidne balustrady i barierki »

  Postawienie lokalu to nic w porównaniu z tym, jaki wysiłek będzie należało włożyć w to, ażeby owy obiekt należycie wyposażyć. Konieczne będzie bowiem nie tylko idealne wykończenie poszczególnych pomieszczeń, ale też zwrócenie uwagi na zainwestowanie w ściśle określone rodzaje akcesoriów niezbędnych do naszego zwyczajnego działania. W gruncie rzeczy najistotniejsza jest jednakże jakość. Im wyższa, tym większe prawdopodobieństwo, że zakupione detale będą nam służyły poprzez długi czas. W związku z tym, warto mieć na względzie także i niezawodność, jaka wiąże się z trwałymi surowcami.
   
  W gronie takich elementów wykończenia wnętrz, bez których ciężko jest na co dzień prosperować wyjątkowo mieszkając w domkach jednorodzinnych są między innymi barierki oraz balustrady. Ich obecność jest wymagana głównie biorąc pod uwagę takie aspekty jak bezpieczeństwo, tym bardziej o ile w grę wchodzi lokal mieszkalny piętrowe i obecność w nich małych dzieci bądź ludzi starszych. Przy tym najlepszej klasy materiały wytwórcze, jakie dotychczasowe są w tej chwili na rynku okazują się zdarza się, że tak eleganckie i miłe dla oka, że praktyczne szczegóły kilkakrotnie stają się również i ozdobą. Stosowna dekoracja umożliwiona jest przez nie tylko sam surowiec, ale też bacząc na ciekawe aranżacje, jakie komponowane są poprzez specjalistycznych profesjonalistów z dziedziny kreowania wnętrz. W gruncie rzeczy stwarza to więc, że nasz mieszkanie może uzyskać dwa bardzo istotne walory za jednym zamachem - z jednej strony przytulny i zgodny z naszym poczuciem gustu wygląd, a z drugiej również i funkcjonalność oraz pełne bezpieczeństwo funkcjonowania.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp śląsk »

  Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą w zakresie bezpieczeństwa tudzież higieny pracy tudzież ochrony przeciwpożarowej.Posiadamy uprawnienia do wykonywania zadań służby bezpieczeństwa tudzież higieny pracy tudzież do wykonywania zadań inspektora ochrony przeciwpożarowej. Stałe podnoszenie kwalifikacji w poprzek kursy tudzież szkolenia pozwalają nam nie oddać trafny liczba świadczonych w ramach doradztwa usług. Stan oferowanych usług tudzież błogostan naszych Klientów jest dla nas najwyższą wartością. O jakości świadczonych przez nas usług świadczy powiększające się kolegium stałych Klientów, którzy nawiązali współpracę na zasadzie obsługi bhp w ramach outsourcingu.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania-BHP.pl, Sklep Internetowy »

  Sklep Ubrania-BHP.pl - dla Twojego bezpieczeństwa polecamy odzież ochronną i obuwie robocze. Kombinezony, kurtki, kamizelki, koszule flanelowe, spodnie, rękawice, buty gumowe i PCV. Ochrona głowy, wzroku, słuchu Odzież ochronna Obuwie ochronne Rękawice robocze Odzież ochronna ocieplana Ubrania robocze, odzież ochronna, Okulary ochronne, trzewiki robocze, BHP. Stale poszerzamy ofertę artykułów niezbędnych przy każdym rodzaju prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych i innych. Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Wejdź - zamów - bądź bezpieczny.

  Data dodania: 31 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Behapowiec - artykuły i sprzęt BHP Kraków »

  Ciężko wyobrazić sobie dowolną manufakturę, w której nie znajdowałoby się żadne artykuły bhp. Kraków bez dwóch zdań jest miastem, na którego terytorium mieści się paręnaście takich zakładów. Firma Jezierski dostarcza dla paru z nich sprzęt bhp. Kraków nie przypadkiem jest gminą, w jakiej skupiona jest ich działalność, bo właśnie tu znajduje się ich siedziba. Więcej wiadomości na temat tejże jednostki da się wyszukać na witrynie internetowej bhpjezierski.pl, gdzie poza danymi adresowymi odnajdziemy też wypunktowanie udzielanych przez ten podmiot usług. Prawdopodobnie każdy z nas wie, co robi na co dzień behapowiec. Kraków to miasto, w którym żyje dużo ludzi pracujących w tym właśnie zawodzie. Na co dzień przeprowadzają one specjalne szkolenia oraz dokonują w wybranych podmiotach należytych kontroli.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gaśnice. »

  Potrzebujesz gaśnicy do samochodu lub budynku użyteczności publicznej? Nie wiesz naco zwracać uwagę przy jej zakupie? Jakie parametry powinna posiadać? Zapraszamy do Fire Staff odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.Zakup gaśnicy nie powinien odbywać się bez większego zastanowienia. Czy to gaśnica do samochoduczy też do budynku użyteczności publicznej posiadać powinna określone parametry a mu musimyo nie zadbać. Aby być bezpiecznym powinniśmy także nabyć gaśnicę do domu prywatnego. Mimo, że nie jest to obowiązkowe ani nie jest określone w żadnym kodeksie, by czuć się bezpiecznie powinniśmy o zakupie gaśnicy pomyśleć. Gaśnica to tak naprawdę podstawowe narzędzie do walki z ogniem. Aby się zatem odpowiednio zabezpieczyć, powinniśmy taką zakupić do domu. Zanim kupimygaśnicę powinniśmy wiedzieć jakie jest jej przeznaczenie. Bowiem to nie cena jest w tym przypadkunajważniejsza. Kierować się powinniśmy literkami i ta gaśnice służą:A - gaszeniu ciał stałychB - gaszeniu cieczy - oznaczone literą B, gazów - oznaczoneC - gaszeniu gazówD - gaszeniu metaliF - gaszeniu środków gotujących jak olej czy tłuszcz.Można także nabyć gaśnice, ze względu na jej zawartość. Najczęściej używane są te pianowe ale są także śniegowe oraz proszkowe.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Godziny otwarcia banków Rzeszów »

  Witryna informaionhouse.pl gromadzi całą gamę informacji w szczególności z płaszczyzny gospodarki. Wszystkie teksty są pisane i redagowane przez samych użytkowników, co daje możliwość podzielenia się osobistym poglądem z innymi użytkownikami strony. Umieszczane informacje zostały przyporządkowane w stosowne kategorie, co daje możliwość sprawnego poruszania się wśród zamieszczonych wiadomości. Do wydawania tekstów zapraszamy zwłaszcza znawców w danej branży. Zapewniamy zarówno możliwość przedrukowania artykułów zamieszonych na witrynie na własną stronę internetową.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły elektryczne kraków »

  Jeżeli już planujesz remont powinniśmy, musisz zastanowić się nad wyborem sklepu czy hurtownii. Wybierajac sklep należy sprawdzić jego opinie wśród znajomych czy w globalnej sieci Internet. Hurtownia budowlana Kraków zawiera wszystko powinno się można potrzebować w trakcie remontu czy tworzenia mieszkania. Od zwykłych zleceń lakierniczych, malowanie ścian, sufitów. Po ciężkie prace stylu budowa nowego domu. Kierując się przy wyborze odpowiednich materiałów w zdecydowanej większości przypadków zwracamy uwagę na cene, nie w każdej sytuacji jednakże to doskonały wybór. Warto bowiem sprawdzić jakość, czy gwarancje oferowaną w sklepie w którym towar chcemy zakupić. Jest to dość istotna sprawa.Publikacje budowlane"> Artykuły budowlane są zasadniczym artykułem który kupujemy podczas tworzenia, remontu naszego mieszkania. Jesli jesteś z okolicy Krakowa i potrzebujesz materiałów z działu publikacje metalowe kraków">publikacje metalowe kraków powinnaś zwrócić się w odpowiednie miejsce, takie to jak to można. Jeżeli masz więcej pytań, zapraszamy na naszą strone internetową.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liczarki Warszawa - liczarki, niszczarki »

  Liczarki Warszawa, Niszczarki - BIURO-SERWIS. Oferujemy produkty najwyşszej jako�ci: liczarki, niszczarki, wagi oraz akcesoria do liczarek, niszczarek - Sprzedaş, serwis, wynajem. Zaufa�o nam juş wiele osób - do��cz do nich.

  Data dodania: 10 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wycieraczki »

  Wycieraczki dla przedsiębiorstw pozwalają na utrzymanie budynku w schludności, ale często są one nietanie i przedsiębiorców nań nie stać. Wówczas na ratunek przychodzą oferty wynajmu, które w powiązaniu z doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej wycieraczki, spowodują, że takowe wyposażenie będzie się posiadać na każdych konferencjach i im podobnych. Co więcej, wycieraczki możecie Państwo też wypożyczyć na stałe i tylko zamieniać je po czasie, w którym się one zabrudzą, na co nader znaczna ilość konsumentów się decyduje. Bądź co bądź, wycieraczki w przedsiębiorstwie być muszą. Zapraszamy do skorzystania naszej oferty.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy sprzęt przeciwpożarowy »

  Portal pełni rolę sieciowego sklepu, w jakim kupisz buty robocze oraz wiele innych przydatnych artykułów z zakresu przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa pracy. Witryna udostępnia również pozostałe wartościowe, ważne i przydatne wiadomości np. o CCTV, czy szeroko odbieranej domenie bezpieczeństwa pracy. Jeśli jesteś zaintrygowany kupnem jednego z tych sprzętów możesz to zrobić za pośrednictwem Internetu lub od razu w filii firmy. Oferujemy przyjazne i atrakcyjne stawki a także wysoki poziom jakości naszych produktów.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Brzeg »

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu BHP, prowadzimy szkolenia BHP wstępne i okresowe BHP oraz dodatkowo szkolenia pomocy przedmedycznej. Wykonujemy pomiary natężenia oświetlenia, poziomu hałasu, dokonujemy przeglądu elektronarzędzi. W naszej ofercie można znaleźć też prowadzenie całkowitej ewidencji pracowników: przebytych szkoleń, stwierdzonch chorób i tak dalej. Obszar naszejdziałalności to woj. opolskie oraz dolnośląskie.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kserokopiarek »

  Prokser to dostawca sprzętu kopiującego i materiałów eksploatacyjnych. Autoryzowany partner RICOH Polska, Sharp Polska i Kyocera-Mita. Gwarantujemy naszym klientom stałą pomoc obejmującą szybką dostawę podzespołów, materiałów eksploatacyjnych, jak również

  Data dodania: 05 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Alpha BHP Kraków - Szkolenia bhp Kraków »

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp - Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie bhp, prawa pracy oraz ppoż. Przygotowujemy wymaganą dokumentację bhp, ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje bhp, postępowania powypadkowe. Prowadzimy szkolenia w w zakresie bhp - Szkolenia wstępne bhp, szkolenia okresowe bhp, szkolenia ppoż, szkolenia pierwsza pomoc. Dzięki naszym specjalistom bhp będziesz gotowy na przyjęcie kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej.
  Zadzwoń, zapytaj o promocyjne ceny.
  www.alpha-bhp.pl
  biuro@alpha-bhp.pl
  +48 535 818 810

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.swiatchemii.pl »

  Internetowy wortal chemiczny znajdziesz w nim ciekawe informacje z chemii nieorganicznej. Możesz obliczyć gramorównoważnik chemiczny, nauczyć się jak rozwiązać zadania na stężenia molowe, przeglądać słownik chemiczny. Serwis zawiera także historie chemii i wiele ciekawych wiadomości ze świata chemii.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siedlce Szkolenia Haccp »

  Zajmujemy się  na terenie całej Polski opracowaniem dokumentacji haccp dla lokali gastronomicznych, zakładów przetwórstwa, hurtowni, sklepów, nieznacznych i dużych gastronomii, pensjonatów, hoteli, przedszkoli, szkół, piekarni i stołówek zakładowych, kawiarni, lodziarni i wszystkich punktów które mają wymóg od sanepidu na wdrożenie dokumentacji haccp, gwarantujemy fachową i szybką obsługę, konkurencyjne ceny, dajemy gwarancje na nasze opracowania haccp. SANEPID WYMAGA OD CIEBIE WDROŻENIA SYSTEMU HACCP, MY GO ZA CIEBIE ZROBIMY, Nasza firma para się opracowaniem dokumentacji HACCP tak zwane Księgi HACCP. Haccp wykonany przeze mnie  jest dopasowany do zakresu i efektywności danego obiektu, w skład jego wchodzi System Haccp, dobra praktyka produkcyjna, wspaniała praktyka higieniczna,, a oprócz tego wszelkie wymagane wzory rejestrów haccp. Telefon kontaktowy 506 046 300
   
   
   

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp, obsługa bhp, ppoż Kraków »

  Prawidłowo się stało, że tak dużo się zmieniło w przepisach dotyczących dziedziny bezpieczeństwa w pracy. Dzięki temu robotnicy dostali odpowiednią ochronę, w skład jakiej wchodziły między innymi obowiązkowe do przejścia kursy bhp. Kraków to miejsce, w jakim działa dużo firm, które mają za zadanie dokształcanie pracowników w ten sposób. Jedną spośród nich jest BHP Mistrz, która ma spore uznanie na rynku lokalnym. Na stronie internetowej da się dojrzeć jak przebiega świadczona przez ten podmiot obsługa bhp. Kraków to w praktyce dość duży rynek, na jakim stosunkowo łatwo odszukać kontrahentów. Każdego sezonu budowane jest tutaj następne kilka wieżowców, w jakich ktoś musi umieścić adekwatne tabliczki ppoż. Kraków powoli wyrasta na miejsce, które zaczyna się większości kojarzyć z dobrze kierowanym interesem.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Postawienie domu to nic w porównaniu z tym, jaki wysiłek należało będzie włożyć w to, aby owy obiekt należycie wyposażyć. Konieczne będzie bowiem nie tylko idealne wykończenie poszczególnych pomieszczeń, ale również zwrócenie wątpliwości na zainwestowanie w ściśle określone rodzaje akcesoriów niezbędnych do naszego popularnego funkcjonowania. W gruncie rzeczy najistotniejsza jest jednakże jakość. Im wyższa, tym większe prawdopodobieństwo, że zakupione szczegóły będą nam służyły przez długi okres czasu. W związku z tym, warto posiadać na względzie też i niezawodność, jaka wiąże się z trwałymi surowcami.
   
  W gronie takich elementów wykończenia wnętrz, bez których ciężko jest codziennymi prosperować zwłaszcza mieszkając w domkach jednorodzinnych są między innymi barierki, a oprócz tego balustrady. Ich obecność jest wymagana głównie uwzględniając takie aspekty jak bezpieczeństwo, tym bardziej jeśli w grę wchodzi dom piętrowe i obecność w nich niedużych dzieci bądź osób starszych. Ponadto najlepszej klasy materiały wytwórcze, jakie obecne są aktualnie na rynku okazują się czasem tak eleganckie i estetyczne, że praktyczne elementy kilkukrotnie stają się również i ozdobą. Stosowna dekoracja umożliwiona jest poprzez nie tylko sam surowiec, niemniej jednak również zwracając uwagę na ciekawe aranżacje, jakie komponowane są przez specjalistycznych specjalistów z dziedziny tworzenia wnętrz. W gruncie rzeczy powoduje to więc, że nasz lokal mieszkalny może pozyskać dwa najważniejsze walory za jednym zamachem - z jednej strony przytulny i zgodny z naszym poczuciem gustu wygląd, a z drugiej również i funkcjonalność oraz pełne bezpieczeństwo funkcjonowania.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tarcze do cięcia bruku »

  Jesteś zainteresowany produktami marki Dronco ? Powienieneś zajrzeć na naszą strone internetową na której opisujemy wszelakie tarcze niemieckiej marki Dronco. Zamieszczamy wartościowe dane na których wzoruje się wielu użytkowników sieci Internet, pisząc dalej. Jesteśmy w stanie zapewnić dobre zaplecze dla Twojej strony www w której umieścisz nasze materiały. Zamieszczamy dane na temat tarcz dronco, w różnorakich rozmiarach, oraz dodatkowo w różnorakich typach budowych a także z różnych materiałów produkcyjnych. Potrzebujesz sprawdzić jaką tarczę należy zastosować dla Twojej potrzeby? U nas znajdziesz dane i na takie pytania które wymagają dłuższej odpowiedzi. Zajrzyj a dowiesz się więcej.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: BHP

BHP - nowa strona:

Adres: