Agencje nieruchomości Podkategoria: Agencje nieruchomości

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Osiedla w Warszawie »

  Gigantyczne koszty zatrudnienia, przyspieszenie konkurencji, a dodatkowo zatory finansowe to pilne zagadnienia, które dotyczą coraz to szerszej ilości firm rynku budownictwa mieszkalnego. Takie zatory płatnicze mogą być efektem powiększającej się ilości plajt przedsiębiorstw w branży budowlanej. Zgodnie z raportami, napływającymi z Głównego Urzędu Statystycznego, sytuacja w budownictwie pogarsza się systematycznie od sierpnia 2011 roku. Z badań, przeprowadzonych w grudniu 2011 roku wynika, że kompanie budowlane fatalnie oceniają dopływ zamówień na następne się trzy miesiące. Powiększenie wielkości zamówień przewidują jedynie załoga dużych firm. W nadciągających 4 miesiącach przedsiębiorcy wierzą w spadek cen w produkcji budowlanej małych oraz średnich jednostek. Przewidywania, zgrupowane z wytwórczością budowlaną są korzystniejsze w dużych przedsiębiorstwach oraz firmach, niż w małych. Złe oceny swojej kondycji finansowej sygnalizują mikre oraz średnie firmy budowlane. Więcej wiadomości w temacie rynku budownictwa mieszkaniowego w Polsce możesz wyszukać na nowym portalu internetowym o mieszkaniach: Osiedle.eu. Znajdziesz tam dodatkowo, jak radzić sobie z nabyciem nowego mieszkania. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia Piła »

  Na naszym portalu znajdziesz największą ilość ofert nieruchomości na sprzedaż, i do wynajęcia z terenu Piły. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane przez nas dane były aktualne oraz świeże. Jeżeli chcesz zawrzeć korzystną transakcję na pilskim rynku nieruchomości, to znalazłeś najlepsze narzędzie do osiągnięcia tego celu. Nie trać czasu i nerwów. Wybierz nas!

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuronsd.pl-Domy Dąbrowa Górnicza »

  Nieruchomości Śląsko-Dąbrowskie, biuro działające od 1997roku, świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.Biuro, zapewnia profesjonalną obsługe transakcji kupna, sprzedaży, najmu oraz wynajmu nieruchomości(mieszkań, domów, lokali, działek).Nieruchomości Śląsko-Dąbrowskie, pomagają również w negocjacjach warunków umów, organizacji dokumentów oraz całkowicie bezpłatnąpomoc profesjonalnych doradców kredytowych, którzy dobiorą najlepszą ofertę kredytową oraz będą będą aktywnie wspierać Państwaw całym procesie pozyskiwania kredytu. Współpraca z biurem NSD daje klientom gwarancje bezpieczeństwa. Biuro ma w swojej ofercie nieruchomości stanowiącewłasność NSD(bezprowizyjnie), ponadto skupuje nieruchomości za gotówkę.oferta - jako Autoryzowanego Dystrybutora GE Intelligent Platforms składa się z następujących głównych elementów:

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajmę mieszkanie Siemianowice »

  Najbardziej niezawodną strategią poszukiwania niedrogiego mieszkania jest wybór odpowiedniej bazy ogłoszeń. Na naszej stronie oferujemy państwu dostęp do najbogatszej bazy ogłoszeń nieruchomości z terenu Siemianowic Śląskich. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje o lokalach, domach i mieszkaniach na sprzedaż i do wynajęcia, jakie u nas państwo otrzymujecie były zawsze aktualne!

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Żyrardów »

  Każdego roku w naszym kraju pojawiają się mnóstwo nowoczesnych blokowisk. Budowanie tych coraz nowocześniejszych dzielnic wiąże się z koniecznością administrowania nimi. Jednak kierowanie dużymi obiektami jest z pewnością bardzo ciężkie. Wymaga na pewno specjalistycznej wiedzy, ale również sporych kompetencji a także kwalifikacji. Dlatego dużo nowoczesnych dzielnic postanawia powierzyć zarządzanie różnymi budynkami specjalistom w swojej branży. Jedną z najlepszych firm jest firma ‘Zarządca’. Zajrzyj na stronę firmową aby dowiedzieć się więcej a także poznać się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Wieliczka »

  Murapol S.A to jeden z liderów na rynku deweloperskim. Firma posiada jedenastoletnie doświadczenie w realizacji kompleksu osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Obecnie,  w ofercie firmy znajduje się 1400 lokali w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.  Murapol S.A  od początku stawiał na jakość i solidność realizowanych inwestycji. Do realizacji tego celu używa zawsze wysokiej klasy materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii.  Dba o detale i wykonuje z wielką precyzją wszystkie prace, dzięki czemu każdy wybudowany dom czy mieszkanie, zapewnia klientom wysoki komfort życia i pracy. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to przede wszystkim niskie ceny i  skuteczna kontrola jakości i terminowości. Firma została wielokrotnie nagradzana i wyróżniana między innymi za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie.  Na ten moment, firma prowadzi w Wieliczce aż trzy inwestycje - budowę Osiedla "Królewskie Tarasy" przy ul. Bolesława Chrobrego, Osiedla w pobliżu parku Adama Mickiewicza przy ul. Kościuszki i Osiedla "Secesja" przy ul. Modrzewiowej. Więcej informacji uzyskasz po wpisaniu w wyszukiwarkę: mieszkania Wieliczka, albo na stronie dewelopera - www.murapol.pl .

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Nasza sprawdzona firma sporządza dla maturzystów idealnej jakości prezentacje maturalne. W naszej działalności szczególnie skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszej jakości opracowania, który zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Na przestrzeni wielu lat naszej obecności na rynku osiągnęliśmy niespotykany do tej pory procent zadowolonych klientów - 99,7%. Mimo licznych triumfów nadal największy nacisk przykuwamy do poziomu naszych produktów. Wszystko po to abyś zaliczył swoją maturę na notę bardzo dobra i dostał się na planowany profil studiów wyższych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Częstochowa »

  Rynek nieruchomości podlega stałym zmianom i w wielu wypadkach nieprosto jest się zorientować, jak kształtują się aktualne tendencje cenowe, a oprócz tego nieprosto jest obiektywnie oszacować lokal mieszkalny typu M3 Częstochowa. Dlatego także wycena Częstochowa mieszkań powinna być przeprowadzana przez ekspertów od rynku domów i mieszkań w oparciu o obiektywnie zidentyfikowane zmienne zarówno zależne, jak i niezależne. Warto w tym celu korzystać z usług przedsiębiorstw, takich jak pośrednik domów i mieszkań, czy biuro nieruchomości Częstochowa. Dzięki temu dokonana wycena nieruchomości Częstochowa będzie obiektywna, co może znacznie przyspieszyć proces dystrybucji/kupna lokalu mieszkalnego i oszczędzić sobie nerwowych negocjacji z kontrahentem.
  Bez liku jest, szczególnie w lokalnej prasie i internecie ogłoszeń typu kupię mieszkanie Częstochowa. Opieranie wyborów o zakupie domów i mieszkań wyłącznie na bazie treści ogłoszenia w Internecie albo lokalnej gazecie ma możliwość być bardzo ryzykowne, gdyż można trafić na lokal mieszkalny typu m3 Sopot o znacznie zawyżonej wycenie domów i mieszkań. Dlatego również warto korzystać z usług biura nieruchomości, gdyż gwarantuje sprawdzenie stanu prawnego i technicznego nieruchomości przez zespół wykwalifikowanych ekspertów oraz daje większe gwarancje prawne poprawności zawarcia transakcji. Kupno mieszkania Bydgoszcz to jedna z najważniejszych wyborów w życiu, dlatego również nie ma co ryzykować, ? zdecydowanie lepiej jest się zabezpieczyć przez wykorzystanie z usług specjalistów od podszewki znających rynek nieruchomości, a oprócz tego prawa nim rządzące. Wycena dokonywana poprzez biura nieruchomości jest znacznie bardziej rzetelna, ?

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żwir Wrocław »

  Żwir jest okruchową skałą osadową. W jego skład wchodzą otoczaki, których wielkość przekracza dwa mm. Szerokie zastosowanie kruszywo znajduje w budownictwie. Zwykle stosowany jest do podnoszenia szlachetności jak i podnoszenia wytrzymałości wyrobów betonowych. Niekiedy bywa dodawany do mas bitumicznych jak również nawierzchni drogowych, parkingów, placów. Mało tego, może być stosowany przy podbudowach. W branży budowlanej najczęściej stosowane są frakcje żwiru, których wielkość waha się w granicach 2-16 milimetrów. Oferowane kruszywo znajduje zastosowanie również w ogrodnictwie - stanowi idealne wypełnienie dekoracyjnych powierzchni. Ogromne zastosowanie to efekt - przede wszystkim - znakomitej przepuszczalności wody i zapewniania znakomitej filtracji. Potrzebujesz wysokiej jakości kruszywa? Żwir Wrocław ma do zaoferowania wszystkim - bez względu na sposób wykorzystania. To żwir pochodzący z rzek, który wydobywany jest spod lustra wody. Kruszywo dostarczane jest do klientów, niemniej jednak jest wariant odbioru samodzielnego. Żwir Wrocław oferuje w różnorodnych frakcjach - biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania a także sposoby spożytkowania. A wszystko to w bardzo przystępnych cenach.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Gdańsk »

  Murapol S.A to jeden z liderów na rynku deweloperskim. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Obecnie,  w ofercie firmy znajduje się 1400 lokali w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.  Murapol S.A  od początku stawiał na jakość i solidność realizowanych inwestycji. Do realizacji tego celu wybiera zawsze wysokiej klasy materiały budowlane i nowoczesne technologie.  Skupia się na detalach i wykonuje z niesamowitą precyzją wszystkie prace, dzięki czemu każdy wybudowany dom czy mieszkanie, zapewnia klientom wysoki komfort życia i pracy. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to przede wszystkim atrakcyjne ceny i  skuteczna kontrola jakości i terminowości. Firma została wielokrotnie nagradzana i wyróżniana między innymi za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie.  Na ten moment, firma prowadzi w Gdańsku dwie inwestycje - Osiedle  "Orle Gniazdo" przy ul. Jabłoniowej i  Osiedle "Vivaldiego" przy ul. Niepołomickiej. Budynki przy Jabłoniowej zostały stworzone dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Drugie osiedle charakteryzuje się połączeniem funkcjonalnej, wyważonej architektury z dużą ilością terenów zielonych.  Więcej informacji znajdziesz po wpisaniu w wyszukiwarkę : mieszkania Gdańsk albo na stronie www.murapol.pl

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Poznań »

  Zapraszamy do skorzystania z naszych doświadczonych usług z obszaru pośrednictwa na rynku nieruchomości. Nasze usługi świadczymy już ponad 10 lat przez co możemy zagwarantować naszym klientom pełną satysfakcję i zadowolenie ze współpracy z naszym biurem. Jeśli poszukujesz apartamentu, domu do wynajęcia lub kupna zapraszamy do kontaktu. Funkcjonujemy zarówno w Poznaniu gdzie znajduje się nasza siedziba jak i na terenie całego kraju a także zagranicą.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • DID BIURO NIERUCHOMOŚCI CZĘSTOCHOWA »

  Nieruchomości DID to miejsce, gdzie bezpiecznie i szybko przeprowadzicie Państwo proces transakcji interesującej Państwa nieruchomości. Państwa potrzeby są naszym KAPITAŁEM, co gwarantuje Państwu rzetelność i kompleksową obsługę na wszystkich etapach kupna-sprzedaży, wynajmu-najmu nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo klientów korzystających z naszych usług.Oferujemy usługi w zakresie:sprzedaż mieszkań Częstochowa, okolicesprzedaż domy Częstochowa, okolicesprzedaż działki Częstochowa, okolicesprzedaż obiekty komercyjne Częstochowa, okolicepośrednictwo w zakresie kredytów hipotecznychGwarancją wysokiej jakości usług jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz współpraca z firmami posiadającymi długoletni staż.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale do wynajęcia - Warszawa »

  Powierzchnie magazynowe to budynki w większości parterowe. Muszą posiadać odpowiedni plac manewrowy dla samochodów ciężarowych i dużych maszyn. Dużą zaletą magazynów jest to, że znajdują się w miejscu z dobrym dojazdem. Możliwe jest szybkie przetransportowanie towarów do magazynu i z magazynu do klienta. Jest to duży plus. Magazyny są bardzo nowoczesne, posiadają klimatyzację, można je w odpowiedni dla każdego przedsiębiorstwa sposób wykorzystać.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkania bielsko »

  zabiegasz znalesc mieszkanie lub dom ew. urząd to zwroc sie do firmy profesjonalnej np: Wynajem bielsko mieszkania Profeo nieruchomosci to firma ktora Specjalizujemy sie w sprzedazy nieruchomosci i domow, mieszkań. Staramy się pokazać klientowi do pięciu nieruchomości dziennie. Na stronie również informacje o dadatkowych kosztach zakupu i wszelkich aspektach prawnych związanych z tego typu inwestycją. Jednostka działa na rynku od 2000 roku i ma swietna opinie. Sprzedajemy domy praktycznie w calej polsce. Mozesz wejsc na strone internetowa Nieruchomości bielsko-biała i sprawdzic wszystkie ofery ktore przedsiębiorstwo ma w swej bazie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą Dom bielsko sprzedaż które tak skrupulatnie przygotowujemy każdego dnia. Profeo Nieruchomości, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, oferty sprzedaży i wynajmu: mieszkania, domy, działki, Bielsko-Biała i województwo Śląskie. Profeo Nieruchomości

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Poznań »

  Szukając mieszkania należy czujnie analizować propozycje biur nieruchomości, ażeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z zakamuflowanymi kosztami. Wynajem mieszkania wiąże się ze pokaźnymi wydatkami, jednak warto zaznajomić się z propozycją. Jeśli jesteś studentem oraz wypatrujesz mieszkania do wynajęcia ponieważ rozpoczynasz naukę na jednej z poznańskich uczelni, zwiedź nasz portalu. Wynajem mieszkania 2 pokojowego to przeciętnie koszt 2 tysięcy. Kiedy szukasz domu dla siebie i swej familii skorzystaj z naszego portalu. W naszym serwisie zamieszczamy oferty tylko sprawdzonych biur nieruchomości oraz agentów w obrocie nieruchomościami.....................................................................................................................................

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bliźniaki »

  Strona www.lawendoweogrody.pl przedstawia najnowszą inwestycję budowlaną, która realizowana jest w warszawskim Wilanowie. Jest ona skierowana przede wszystkim dla osób, które cenią sobie zarówno spokój, jak i wygodę – dogodne umiejscowienie inwestycji w doskonały sposób łączy w sobie obie te cechy. Osiedle ma się składać z 18 domów zabudowanych bliźniaczo. Oczywiście, po ukończeniu prac każdy z nich zostanie kompleksowo wyposażony we wszystkie niezbędne media, a do tego posiadać będzie duży garaż na dwa samochody. Już na pierwszy rzut oka widać, że w osiedlu tym na pierwszym miejscu stawia się ciekawy wygląd – w końcu jest ono umiejscowione w bardzo prestiżowej dzielnicy Warszawy, zatem siłą rzeczy każdy miłośnik dobrego stylu musi się tutaj czuć dobrze. Domy zostaną oddane do użytku już w 2012 roku, zatem zdecydowanie warto jest się nimi zainteresować już teraz, aby móc cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie płynąć będą z mieszkania w takim miejscu!

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządca nieruchomości Poznań »

  Propozycja doskonałej firmy Admiselekt jest adresowana do właścicieli nieruchomości. Wspólnoty mieszkaniowe Poznań także są odbiorcami tej oferty. Pracownicy przedsiębiorstwa, to osoby dobrze wyedukowane i doświadczone. Zarządcy nieruchomości Poznań są na rynku już 18 lat. Spółka z przyjemnością dopasowuje się do potrzeb i ram czasowych swoich odbiorców. Oferuje spotkanie w wygodnym terminie i miejscu.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Zielona Góra »

  Chciałbyś mieszkać blisko XV-wiecznego Ratusza? Mieć z okna widok na Domek Winiarza? Zamieszkiwać kilka kroków od galerii handlowej położonej w zabytkowym kompleksie budynków fabrycznych Polskiej Wełny? Znajdź atrakcyjne mieszkanie w Zielonej Górze. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się, jakie to łatwe. Skuteczność, szybkość i rzetelność to nasza dewiza. Z nami spełnisz swoje marzenia o własnym M!

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Solidne biura nieruchomości »

  Agencja nieruchomości Braci Strzelczyk jest silną marką, która gwarantuje najlepszą jakość świadczonych usług, oraz posiadająca bogaty wachlarz ofert w zakresie kupna, wynajmu i sprzedaży. Nasze biuro pośrednictwa nieruchomości w swoim zbiorze posiada ogłoszenia dotyczące nieruchomości różnego typu - od praktycznych mieszkań przez działki po niezwykle komfortowe domy. Dewizą, jaką kierują się pracownicy agencji nieruchomości jest satysfakcja klientów oraz wysoki poziom obsługi. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Poznań »

  Nasza firma posiada blisko 20-letnie doświadczenie w zakresie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Oferujemy szerokie spektrum usług, dostosowanych w zależności od oczekiwań Klienta. Proponujemy rozwiązania efektywnego zarządzania nieruchomościami, w tym rzetelne podejście do różnego typu problemów jakie można napotkać w trakcie tego procesu. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia uprawniające do prowadzenia działań. Nasz zespół to kompetentni zarządcy nieruchomościami z wieloletnim stażem pracy co zapewnia, że nasi Klienci otrzymują rzetelne porady.Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje nieruchomości

Agencje nieruchomości - nowa strona:

Adres: