Agencje interaktywne Podkategoria: Agencje interaktywne

1 · 2 · następna strona »
 • Zarządzanie Projektami »

  UNIVERSE-IBS Sp. z o.o. to firma, która przyjęła innowacyjną na skalę kraju formułę działania. Przedsiębiorstwo przedstawia przedsięwzięcia finansowe zaspokajające w sposób innowacyjny oczekiwania najróżniejszych grup Klientów. Oferta jednostki IBS kierowana jest do osób, które dostrzegają szansę rynkową oraz mają związaną z tym koncepcję biznesu. Poszczególne jednostki biznesowe tworzone są przez zespół osób zainteresowanych realizacją określonego zadania. Dopiero na poziomie jednostek budowana jest oferta produktów i usług skierowanych do określonych segmentów rynku.

  Przedsiębiorstwo UNVIERSE-IBS nastawione jest na kreowane innowacyjnych rozwiązań dla firm, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów skupiających swoje funkcje na rozwój. Firma Specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie jest to Zarządzanie Projektami) oraz w szkoleniach. UNVIERSE-IBS Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria łazienkowe »

  Sklep internetowy Avocado Studio ma dużą grupę zainteresowanych, ze względu na rozległy wachlarz sprzedawanych artykułów. Są tu artykuły Blomus, Norman Copenhagen i dużej liczby innych wytwórców. Można otrzymać nowoczesny dzbanek do herbaty i noże kuchenne, ale również innego rodzaju wyposażenie wnętrz, na przykład wyposażenie sypialni czy łazienek. Są też nowoczesne zegary ścienne dla najmłodszych i akcesoria potrzebne do ogrodu.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje katowice »

  Wchodząc na strony internetowe producentów oferujących żaluzje, prawie przypadkiem wszedłem na fajną stronę zaluzjekatowice.com.pl, która przykuła moja uwagę dość ciekawym wizerunkiem, a szczególnie swoją kolorystyką. Kilkunastoletnie doświadczenie firmy i odpowiednie surowce używane do produkcji żaluzji sprawiają, że oferowane produkty są wysokiej jakości, a dzięki dość sprawnej dystrybucji dostępne są w znacznej ilości punktów na terenie całego kraju. Strona zaluzjekatowice.com.pl cieszy się znacznym zainteresowaniem zarówno klientów prywatnych, jak również przeróżnych instytucji i odbiorców hurtowych. Nie należy zatem marnować czasu na przeglądanie pozostałych stron, które nie posiadają tak bogatego asortymentu produktów jak wymieniona wcześniej witryna.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe »

  Ekologiczne torby papierowe wytwarzane przez Eko – Ue w sprzedaży w całej Polsce. Obecnie również oferowane są w takich miastach jak: Bydgoszcz, Kielce, Gdańsk, Rzeszów, Toruń, Olsztyn, Lublin, Częstochowa, Białystok, Radom, Opole. Również na terenie Śląska, Trójmiasta i Małopolski. Nasze produkty wysyłamy z pomocą UPS. Produkcja zleconych toreb trwa 7 – 14 dni. Przy większych zamówieniach termin ustalamy indywidualnie. Przy większych zamówieniach - negocjacja ceny.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Śląsk »

  Wyszukując agencję reklamową na Śląsku wskazane jest zwrócić swoją uwagę na propozycję wyłożoną na stronie internetowej hekobarve.com.pl. To zapewne najlepsza reklama, jaka dostępna jest w Katowicach.
  Zbadaj koniecznie tę wspaniałą ofertę, po prawdzie wskazane jest z niej korzystać - wiedzą o tym już te firmy, które zdążyły zrobić użytek z tej świetnej oferty.
  Na stronie www hekobarve.com.pl została opisana wspaniała oferta - agencja reklamowa Katowice. Wydaje mi się, że drugiej tak dobrej oferty nie znajdziesz w żadnej agencji reklamowej w Katowicach i na Śląsku.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alexandrite Group - HOME »

  AKTUALNOŚCI, AKTUALNOŚCI, Innowacyjne przedsiębiorstwo, AKTUALNOŚCI, AKTUALNOŚCI, Ekoinnowacyjny pomysł na biznes!, AKTUALNOŚCI, AKTUALNOŚCI, Wsparcie dla innowacyjnych przedsiębiorstw - nowe perspektywy, AKTUALNOŚCI, AKTUALNOŚCI, Alexandrite Agencja Interaktywna dla Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE, AKTUALNOŚCI, A

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Scott »

  Pragniemy gorąco zaprosić wszystkich do odwiedzin naszej strony internetowej www.roweryscott.pl, która dedykowana jest niesłychanie znanej marce rowerów jaką jest firma Scott. Dowiedzieć się można na naszej stronie dużo więcej o samej firmie a także poznać najnowszą kolekcje rowerów. Najnowsza kolekcja to rowery wykorzystujące najnowsze technologie i zdobycze techniki, dzięki czemu są zarówno lżejsze jak i wytrzymalsze. Z pewnością warto zapoznać się z tą najnowszą kolekcją rowerów Scott. Nasz sklep oferuje wam bardzo obfitągamę tego sprzętu i jesteśmy pewni, że każdy dowie się coś odpowiedniego dla własnych korzyści. Rowery Scott gwarancja uśmiechu i radości, jakiej nie da wam żaden innych sprzęt.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Zajmujemy się kompleksową obługą pozycjonowania stron internetowych oraz doradztwem związanym z optymalizacją i pozycjonowaniem serwisów. Pozycjonowanie stron Internetowych to nasza pasja. Tylko ona się w życiu liczy.

  Data dodania: 28 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz języka rosyjskiego »

  Wioletta Budynek, doświadczony tłumacz jezyk rosyjski we Wrocławiu, prowadzi firmę DICTUM – TŁUMACZENIA i nauka rosyjskiego dla menedżerów firm oraz personelu działu współpracy z krajami wschodnioeuropejskimi. Realizacja tłumaczeń dokumentacji – tłumacz na rosyjski czy tłumacz z rosyjskiego na polski gwarantuje korzystne ceny usług, należytą dokładność wykonania tłumaczeń czy błyskawiczne terminy wykonania zleceń.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granica »

  Szukasz pracy ? Znajdziesz ja na naszej witrynie :-). Aktualne oferty pracy w Polsce i za granicą. Wzory CV i listy motywacyjne.

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Schemat publikacj stron w CMS »

  Utworzony przez redaktora tekst, zanim zostanie wyświetlony na stronie WWW poddawany jest odpowiedniemu formatowaniu przez System Zarządzania Treścią. Osoba odpowiedzialna za końcowe przekazanie materiału do publikacji wysyła na serwer tekst, który zapisy

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Nasza sprawdzona firma sporządza dla maturzystów idealnej jakości prezentacje maturalne. W naszej działalności szczególnie skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszej jakości opracowania, który zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Na przestrzeni wielu lat naszej obecności na rynku osiągnęliśmy niespotykany do tej pory procent zadowolonych klientów - 99,7%. Mimo licznych triumfów nadal największy nacisk przykuwamy do poziomu naszych produktów. Wszystko po to abyś zaliczył swoją maturę na notę bardzo dobra i dostał się na planowany profil studiów wyższych.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • PR Wrocław »

  Postsfera jest alternatywą dla firm, które nie chcą, bądź nie mogą, inwestować w stałe działy odpowiedzialne za projektowanie i promocję swojej firmy w sieci. W zakresie działań public relations oferujemy:- artykuły i teksty wizerunkowe, - informacje prasowe, - newslettery, - redagowanie tekstów dla stron www, - copywriting/SEO copywriting.Po szczegóły oferty zapraszamy na: postsfera.pl.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • eCommerce »

  Agencja interaktywna Janmedia świadczy profesjonalne usługi internetowe. Konsulting, ePR, eCommerce, hosting, e-biznes, eLearning, badania funkcjonalności i użyteczności, kreacja wizerunku, raporty, serwisy dla korporacji z uwzględnieniem usability, accessibility i obowiązujących standardów

  Data dodania: 28 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Hamulec elektromagnetyczny »

  Baza produktów Almar obejmuje na przykład sprzęgła do tokarki. Udostępniane są także wszelkie inne podzespoły do obrabiarek. Wysokiej jakości filtry są ich przykładem. Almar oferuje koła zębate produkcji polskiej i słowackiej. Inne elementy to osie i elektrosprzęgła. Dane kontaktowe zakładu przedstawione są na stronie. Można przygotowywać pytania i przesyłać je za pomocą formularza.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • nieruchomości warszawa »

  Serwis pośredniczący w sprzedaży nieruchomości, domów i działek w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktem

  Data dodania: 09 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  Darmowe foto ogłoszenia drobne w internecie. W serwisie oferty pracy, ogłoszenia nieruchomosci motoryzacyjne turystyczne towarzyskie AGD RTV telefony komputery bazar. Kupno sprzedaż wynajem zamiana.

  Data dodania: 03 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • WebDiamond.pl - Agencja Interaktywna »

  Agencja Interaktywna WebDiamond specjalizuje się w kreowaniu wizerunku Firm w Internecie. Dzięki doświadczonemu zespołowi grafików, programistów i pozycjonerów tworzymy profesjonalne strony internetowe zwiększające szansę na odniesienie sukcesu w każdej branży.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamsoft »

  Agencja interaktywna z siedzibą w Łodzi. Dzięki zamiłowaniu do nowych technologii oraz pasji tworzenia możemy dostarczyć firmom oraz osobom prywatnym oryginalne i innowacyjne rozwiązania, które ułatwią zarządzanie firmą, kontakt z klientami lub pomogą w promocji firmy w Internecie. Tworzymy strony internetowe, sklepy oraz apteki internetowe (wykorzystując oprogramowanie KAMSOFT), zajmujemy się tworzeniem portali społecznościowych, aplikacji dedykowanych oraz systemów CRM. Prowadzimy również obsługę informatyczną firm.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia na wózki widłowe »

  Doskonałe szkolenia w zakresie przeszkolenia z obsługi wózków widłowych znajdziesz na stronie uprawnienia-na-wozki-widlowe.pl. Jeżeli preferujesz mieć wysokiej klasy przygotowanie doprofesji| magazyniera oraz operatora wózków jezdniowych musisz przejść dokształcenie w zakresie obsługi wózków widłowych. Firmaa oferuje najlepszej marki umiejętności do obsługi wózków widłowych podobnie w części teoretycznej jak i praktycznej. Oczywiście oferujemy także najlepszej jakości przygotowanie do egzaminu w zakresie uprawnienia-na-wozki-widlowe.pl. Chceszbyć magazynierem oraz zdać egzamin i dostać uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym koniecznie musisz wykorzystać z naszejpropozycji. Zapraszamy cię do nauki w naszej firmie, która udostępni ci uzyskanie dobrego zawodu.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje interaktywne

Agencje interaktywne - nowa strona:

Adres: