Biznes i ekonomia Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Visitors Visa Lawyer »

  If you or someone you know is interested in coming to the USA to study, there are some great information recourses available from United States Immigrations and Customs Enforcement.

  Click HERE to see a list of the approved schools.

  Data dodania: 12 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dobre posadzki chemoodporne »

  Pkwallsystem to lider w branży wyrobów systemów epoksydowych, poliuretanowych, żywicznych oraz dodatkowo systemów antykorozyjnych. Wykonujemy między innymi powłoki epoksydowe, doskonale zabezpieczające podłogi; każda podłoga epoksydowa posiada znaczną odporność mechaniczną i chemiczną. Istotnie wykonane posadzki chemoodporne wyróżniamy jako zupełnie odpowiadające żądaniom zakładów, myjni, parkingów i pracowni wszelakiego typu. Zabezpieczamy nie tylko podłogi, przedmiotem naszej oferty jest też powłoka do blachy powlekanej. Realizujemy także malowanie wilgotnych pomieszczeń oraz malowanie cynku używając narzędzia również technologie maksymalizujące trwałość i jakość efektu końcowego.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro księgowe w Szczecinie »

  Biuro księgowe w Szczecinie prowadzi usługi całkowitej księgowości i obsługi firm prawa handlowego. Jest to nadzwyczaj docenione biuro rachunkowe w Szczecinie posiadające duże doświadczenie w obsłudze dużych oraz małych kontrahentów. Polecamy nasze biuro podatkowe w Szczecinie ze względu na wysoką profesjonalność działania i swoje nastawienie do każdego nabywcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą prowadzenie ksiąg, kalkulowanie wynagrodzeń, a dodatkowo obsługę kadrową. Usługi rachunkowe w Szczecinie włączają również szeroko zrozumiane doradztwo w obrębie zagadnień podatkowych, ekspertyz oraz organizacją rachunkowości.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Transport w warunkach kontrolowanych »

  PC Solutions jest spółką z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem w specjalizacji farmaceutycznej. Działamy w zgodzie z obowiązującymi zasadami ustawodawczymi i regulacjami, realizujemy również zasady, jakie charakteryzuje Bardzo dobra Praktyka Wytwarzania. Obiektem naszej aktywności jest w szerokim zakresie zrozumiany import produktów leczniczych. Asystujemy w całości produkowania jednostek marketingowych, zawijaniu, przepakowywaniu, etykietowaniu, a ponadto przewozie (zapewniamy przewóz w wymogach sprawdzanych). Tworzymy leki porównawcze oraz dodatkowo opracowujemy procedury farmaceutyczne pod działalność. Świadczymy również kolposkopy z powiększeniem, sposobnością archiwizacji obrazu także wizualizacji, gotowe do zamontowania na fotelu ginekologicznym całość transportujemy w warunkach kontrolowanych: transport farmaceutyczny i transport leków do firm.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tani kocioł centralnego ogrzewania »

  Firma Kotły Armat zajmuje się wytwórczością dużych i przyszłościowych urządzeń. Przedmiotem naszej oferty są kotły na ekogroszek z automatycznym podajnikiem oraz piece pleszewskie. Wykorzystywane rozwiązania zapewniają komfortowe i solidne funkcjonowanie. Piec z podajnikiem jest bardzo poręczny w użytkowaniu – pewne załadowanie starczy na kilka dni. Dowodzimy, że tani kocioł nie znaczy słabego kotła. Drzwiczki pieców zostały zabezpieczone dodatkowym sznurem, uniemożliwiającym wydostawanie się z nich oparu. Prawie każdy udzielany przez naszą firmę z kocioł centralnego ogrzewania posiada pewność, a dodatkowo został oddany dokładnym kontrolom technicznym, co przynosi gwarancję, że kocioł niniejszy będzie dobrą lokatą na kilka lat.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeciwdziałanie praniu pieniędzy »

  Jak pisze wikipedia pranie pieniędzy to działania zmierzające do wprowadzenia do legalnego obrotu pieniędzy lub innych wartości majątkowych uzyskanych z nielegalnych źródeł bądź służących do finansowania nielegalnej działalności. W większości przypadków dotyczy to przestępczości narkotykowej, terroryzmu lub innej ciężkich działań karalnych.
  Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy i Finansowaniu Terroryzmu, należy spełniać wymagania dotyczące przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Korzystając z autorskich narzędzi iAML, spełnisz wszystkie wymogi określone w ustawie.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Games »

  The online world is acknowledged for offering news flash not to mention activity.
  Though more recently, Internet is recognized for supplying online games that may are easy to gain access to and provides amusement not to mention enjoyment.

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring alarmu »

  Na dzień obecny mamy sieć placówek na terenie całego państwie i jesteśmy jednym z największych pracodawców w sektorze security. Monitorujemy największą liczbę obiektów, a ponadto chronimy tysiące Kontrahentów. Charakteryzują nas przejrzyste metody administrowania, a ponadto fakt, że na rynku ochrony jesteśmy priorytetową wiodącą korporacją z wyłącznym kapitałem polskim. Stanowimy solidny fundament bezpieczeństwa. Zwłaszcza skutecznym i najtańszym środkiem zabezpieczenia mienia jest tzw. system monitoringu, oparty na profesjonalnych systemach alarmowych i wyspecjalizowanych grupach. W skład systemu monitoringu wchodzą innowacyjne układy transmisji sygnałów stacje prezentuje napływające z terenu dane ze stref dozorowanych poprzez układy elektroniczne do stacji monitorowania,  monitoring alarmu jest jedną z podstawowych elementów naszej pracy. Stosowane przez nas urządzenia mają atesty i homologację dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia. W systemach wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadomienia radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszelkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej.

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Torebki damskie »

  Doceniając kobiece piękno stworzyliśmy sklep internetowy www. tunia. pl, oferujący niepowtarzalną i oryginalną kolekcję torebek damskich. Pragniemy aby nasze torebki stały się wyjątkowym dopełnieniem stroju każdej Pani oraz podkreśliły jej charakter. Dlatego też dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, ich różnorodność, elegancję. W naszym sklepie można znaleźć torebki damskie w różnych rozmiarach, kolorystyce, fasonie i wykonaniu z różnych materiałów takich jak: skóra naturalna, ekologiczna, zamsz i inne. Podążając za trendami w modzie oferujemy bogatą kolorystykę i kształty, np. torebki kuferki, torebki worki, torebki typu shopper. Dostępne są u nas modele kilkudziesięciu polskich i zagranicznych marek, m. in. David Jones, Flora, Riccaldi, Vera Pelle.
  Zapraszamy na zakupy w www. tunia. pl

  Nasz sklep internetowy www. tunia. pl oferuje Paniom bogatą i oryginalną kolekcję torebek damskich. Nasze torebki są nie tylko eleganckie i szykowne, ale również poręczne i wygodne.
  Mając na uwadze fakt, iż torebka pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również ozdobną, dbamy o ciekawe i niebanalne wzornictwo oraz wysoką jakość naszych produktów. Chcemy, aby nasze klientki poczuły się wyjątkowo, mogąc wybrać taką torebkę, która podkreśli zarówno jej strój, jak również i osobowość. Oferujemy torebki damskie wykonane ze skóy naturalnej, ekologicznej, zamszu oraz innych materiałów, w kolorystyce klasycznej takiej jak czerń, brąz, szarość oraz w barwach odpowiadających naturalnym trendom w modzie. Nasi wiodący producenci to: Allesia, David Jones, Flora, Riccaldi.
  Zapewniamy wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. zapraszamy do naszego sklepu internetowego www. tunia. pl
  torebki damskie

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Apteka UK »

  Porównując Polskę do innych państw, Polska, a ściślej mówiąc Polacy wydają wiele ze swoich zarobionych pieniędzy na medykamenty.
  W porównaniu do innych bardziej rozwiniętych medyczne krajów Polska nie jest krajem przodujących.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: